GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 4482056
nr 448 2056
Skål
Kaj Franck (1911-1989) Notsjö Finland 1950-tal, signerad, längd 7 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01
400 kr
500 kr